درباره ما

خرید آنلاین در کشورهای پیشرفته امری بسیار عادی و معمول است. این نوع خرید در ابتدا به دلیل عدم اعتماد به خرید در فضای مجازی، ازدحام کمتر جمعیت در شهرها و اعتقاد به خرید فیزیکی و ... جای خود را در بین مردم باز نکرده بود، ولی با گذشت زمان و ازدیاد جمعیت و به تبع آن ترافیک بیشتر و هزینه ها و دغدغه های بیشتر خرید فیزیکی و کاهش وقت و... این نوع خرید در کشور ما نیز به حالت عادی در آمد.شاید بتوان شروع این فرآیند را در پرداخت‌های آنلاین قبض‌های تلفن و آب و‌… دید. البته پرداخت آنلاین سرآغازی برای خرید آنلاین بود و در روند افزایش خرید آنلاین نقش بسزایی داشت.

صرفه جویی در وقت و فارغ شدن از دغدغه هایی نظیر جای پارک خودرو، ترافیک، مسافت زیاد از محل سکونت تا مرکز خرید، کاهش مصرف سوخت و هزینه، آلودگی هوا، مشاهده و مقایسه کالای مورد نظر در کمال آرامش و آسودگی در کنار خانواده، رهایی از صحبت ها و تمجیدهای فروشنده از کالا در خرید فیزیکی و وسوسه شدن برای خرید یک کالای نامناسب و تنوع بیشتر محصول تنها بخشی از مزایای این نوع خرید است.

فروشگاه اینترنتی آرمیت مهر متعلق به شرکت آرمیتا مهر ایرانیان در جهت توسعه این نوع خرید که برخی از مزایای آن بیان شد و همچنین خدمات بهتر به هموطنان عزیز و ارائه محصولات اصیل با قیمت مناسب در سال 1393 به این مسیر پای نهاده و با حمایت و مشارکت شما عزیزان و با هدف خرید امن و راحت برای مشتریان به این مسیر ادامه خواهد داد.


آمارگیر وبلاگ